Rodinné právo

Rodina, základ spokojeného života. Ať už se chystáte vlastní rodinu založit, žijete ve spokojeném manželství anebo s bolestí v srdci rodinné vazby zpřetrháváte, vězte, že i uspořádání rodiny a především rodinného majetku se řídí zákony. Je jedno, v jaké fázi se vaše rodina nachází, přijměte naši pomocnou ruku a společně vyřešíme rodinné záležitosti k vaší spokojenosti. Přesně podle norem rodinného práva. Tak, aby ve vás žádný životní úsek nezanechal hořkou pachuť. 

Svatbou to začíná

Myslete na svoji budoucnost i v momentě, kdy je svět oděn pouze do růžového hávu. A dříve než vstoupíte do svazku manželského a na svatbě si řeknete sladké ano, zamyslete se nad uspořádáním svého stávajícího majetku. Pořiďte si předmanželskou smlouvu. S jejím zněním vám pomůžeme a rádi ji pro vás vypracujeme. 

Majetek manželů

Během manželství pořizujete společný majetek a zároveň oba přispíváte svým dílem do domácího rozpočtu. Jak je to se společným majetkem manželů? Co je společné jmění a jaký majetek je jeho součástí? Můžete majetkové poměry řešit odděleným jměním? Navštivte naši advokátní kancelář a nechte si poradit. Víme, jak na rodinný majetek, aby byli spokojeni všichni členové domácnosti. Tak proč se trápit kvůli hmotným věcem a nevyřešit je s pomocí odborníka? Změna rozsahu společného jmění manželů je tím nejmenším, co pro vás můžeme udělat.

Rozvodem a vyživovací povinností to končí

Ne vždy se bohužel rodina podaří udržet a manželství končí rozvodem. Nastává okamžik, kdy se řeší nejen rozvod samotný, ale i společný majetek, majetek dětí a následná vyživovací povinnost. Usnadněte si tento bolestný proces a mějte po boku partnera, který se o první stránku rozvodu postará za vás. Mimo jiné pro vás zařídíme:

  • Rozvod manželství
  • Vypořádání společného jmění manželů
  • Úprava poměru k nezletilým dětem (úprava výchovy, výživy a úprava styků k nezletilým)
  • Nároky z vyživovacích povinností

JUDr. Pastorčák dosahuje velmi významných úspěchů v soudních jednáních z oblasti rodinného práva, kdy velmi často bývá najímán pro případy komplikovaných kauz těchto oblastí. Využijte kvalitu našich advokátů ve svůj prospěch a dejte svému životu nový řád.

Chci si sjednat schůzku s advokátem