Trestní právo

Právo zabývající se trestem, trestní právo, může zasáhnout do vašeho života kdykoliv. Stačí vteřina a váš svět se změní. Ať už jste v pozici trestaného nebo oběti, nebuďte na tuto složitou životní situaci sami. Mějte po boku partnera, který vám pomůže zvládnout celý proces trestního řízení od A do Z
Naše advokátní kancelář má s oblastí trestního práva bohaté zkušenosti. JUDr. Pastorčák poskytuje obhajobu ve všech stádiích trestního řízení s vysokým procentem úspěšnosti. Individuální přístup a diskrétnost jsou pro nás samozřejmostí. Specializujeme se především na majetkovou a hospodářskou trestnou činnost

Právo na vaší straně!

Stali jste se obětí trestné činnosti? Váš život se hroutí jako domeček z karet a nevíte kudy kam? Řekněte si o pomoc a kontaktujte nás. Postaráme se, aby spravedlnost byla vyslyšena a vaše újma nezůstala nepotrestána. 
Přehoďte na naše bedra veškeré právní záležitosti. Uleví se vám. S plným nasazením a citlivostí vám obstaráme:

  • přípravu a podávání trestního oznámení
  • právní zastoupení poškozených a obětí trestné činnosti

Aby trest tolik nebolel

Život je plný kotrmelců, shod okolností, nešťastných náhod a špatných rozhodnutí. Stačí jeden přešlap a průšvih je na světě. A následuje trest. Nezbývá než za svůj omyl převzít zodpovědnost. Postaráme se, aby váš trest byl v souladu s platnými zákony, ale aby vás tolik nebolel. Zajistíme pro vás:

  • obhajobu v přípravném trestním řízení
  • obhajoba v řízení před soudem

Využijte komplexnost našich služeb, právním poradenstvím počínaje a vyřešením vašeho problému konče a sjednejte si schůzku s našimi advokáty ještě dnes.

 

 

Chci si sjednat schůzku s advokátem